Kariéra

Pozice: Obchodní manažer pro zakázky staveb Profil společnosti: • Stabilní firma realizující pozemní stavby (bytové, občanské, průmyslové) s 28-letou působností na trhu v ČR Náplň práce: • Samostatná obchodní jednání s investory • Zpracování cenových nabídek a smluv o dílo • Průzkum trhu • Působnost v rámci ČR Požadujeme: • SŠ nebo VŠ vzdělání • Komunikační schopnosti, samostatnost • Řidičský průkaz sk. B • znalost práce na PC Nabízíme: • Odpovídající mzdové podmínky v naváznosti na výkon (bližší informace při osobním jednání) • Služební automobil, notebook, telefon • Příjemné pracovní prostředí • Přispěvek na stravování • Možnost profesního růstu

Pozice: Pracovník do výroby plastových a hliníkových otvorových výplní

Požadavky:

  • praxe v oboru výhodou,
  • spolehlivost,
  • flexibilita,
  • manuální zručnost,
  • motivace odvádět kvalitní práci.

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr,
  • místo výkonu práce Moravany u Brna,
  • jednosměnný provoz po-pá,
  • zázemí stabilní firmy,
  • nástup IHNED.

V případě zájmu zašlete Váš životopis vedoucímu výrobny: Ing. Miloslav Jelínek, jelinek@stavoprojekta.cz.

Pro naše středisko výroby oken, prosklených fasád a zábradlí hledáme projektanta

Pracovní náplň:

  • vypracování všech typů dokumentace projektu – dodavatelská prováděcí, výrobní, skutečného provedení
  • provádění zaměření na stavbě - zodpovědnost za správnost a úplnost vypracované dokumentace
  • vypracování předobjednávkových, výrobních a montážních kusovníků

Požadavky:

  • SŠ / VŠ (strojař, stavař)
  • ŘP B - dobrá znalost AutoCadu
  • znalost MS Office
  • komunikativní, samostatná, spolehlivá osobnost.
  • praxe na projektantské pozici ve stavařině min. 2 roky
  • autorizace výhodou

 V případě zájmu zašlete Váš životopis na adresu pernicova@stavoprojekta.cz.

Mistr výroby - jednosměnný provoz

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za část výrobního procesu - plastová okna
  • Spolupráce na plánu výroby
  • Organizace a řízení pracovníků výrobního týmu
  • Zajišťování dodržování stanovených výrobních plánů a kvality výroby
  • Monitoring a optimalizace výrobního procesu s cílem dosáhnout maximální efektivity
  • Průběžné vyhodnocování výrobních výsledků a návrhy na zlepšení
  • Zajišťování dodržování pracovních postupů, bezpečnostních standardů a nařízení
  • Technická podpora operátorů ve výrobě
  • Řešení běžných provozních problémů

Požadujeme:

  • SŠ nebo SOU technického zaměření (není podmínkou)
  • praxe na pozici mistra ve výrobě výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující firmy s 30 letou působností na trhu
  • dobré finanční ohodnocení, prémie
  • odborný, profesní a osobní růst
  • firemní stravování
  • nástup možný IHNED
 V případě zájmu zašlete Váš životopis na adresu pernicova@stavoprojekta.cz.

Vedoucí skladník - jednosměnný provoz

Do výroby plastových a hliníkových oken hledáme zaměstnance na pozici: Vedoucí skladník

  • příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů
  • kontrola a naskladňování zboží
  • vyskladňování materiálu
  • manipulace s materiálem po výrobní hale
  • organizace dopravy, plánování rozvozu hotových výrobků
  • obsluha VZV a další manipulační techniky
  • inventarizace zásob zboží a materiálu ve skladu

Požadujeme:

  • oprávnění k obsluze VZV
  • zkušenost s prací ve skladu
  • znalost práce na PC
  • ochotu učit se nové věci
  • pečlivost, schopnost práce v týmu