Podle středisek


 

 

 

 

Vedení společnosti
Ing. Miroslav Čermák, CSc.
předseda představenstva

Ing. Roman Čermák
místopředseda představenstva

 


Asistentka předsedy představenstva

Petra Baláková
Tel.: 538 711 711
Fax: 538 711 712
gsm: 724 371 174
info@stavoprojekta.cz

 

Divize dodávky staveb:
Výrobní ředitel:

Ing. Jiří Duda
Tel.: 538 711 741
gsm: 602 510 559
duda@stavoprojekta.cz

Obchodní ředitel:
Ilona Partyková
Tel.: 538 711 733
gsm: 602 409 457
partykova@stavoprojekta.cz

 

Specialista zakázek staveb
Ing. Anežka Ištvánková
Tel.: 538 711 734
gsm: 724 044 166
istvankova@stavoprojekta.cz

 

Specialista zakázek staveb
Petra Baláková
Tel.: 538 711 711
gsm: 724 371 174
balakova@stavoprojekta.cz

 

Středisko plastových a hliníkových výplní otvorů (okna, dveře) STAVO-PLAST
Otevírací doba:
Po-Pá 8:30-17:00
Tel.: 538 711 722/66
Zelená linka: 800 313 000 (po-pá 8:30 - 17:00)
E-mail: okna@stavoprojekta.cz
http: www.stavo-plast.cz

 

Obchodní zástupci
Vedoucí:
Ing. Renata Fojtíková
Tel.: 538 711 713
gsm: 602 535 491
fojtikova@stavoprojekta.cz

Ing. Roman Zoubek
Tel.: 538 711 748
gsm: 606 783 001
zoubek@stavoprojekta.cz

Jiří Fila
Tel.: 538 711 764
gsm: 607 288 705
fila@stavoprojekta.cz

David Babinec
Tel.: 538 711 753
gsm: 724 211 911
babinec@stavoprojekta.cz

Jiří Burian
Tel.: 538 711 722
gsm: 606 901 402
burian@stavoprojekta.cz

 

Pobočka Tišnov
Tel.: 538 711 722/66
okna@stavoprojekta.cz

 

Pobočka Hodonín
Milan Blaha
Tel.: 538 711 745
gsm:
725 424 939
E-mail:
hodonin@stavoprojekta.cz

 

Pobočka Břeclav
Milan Blaha
Tel.: 538 711 783
gsm: 725 424 939
E-mail: breclav
@stavoprojekta.cz

 

Středisko výroby plastových oken
Vedoucí:

Ing. Miloslav Jelínek
Tel.: 538 711 777
gsm: 602 567 233
jelinek@stavoprojekta.cz

 

Středisko energetiky a EKIS
Vedoucí:
Ing. Roman Bura, Ph.D. 
Tel.: 538 711 728
gsm: 606 655 086
bura@stavoprojekta.cz

 

Středisko projekce
Ředitel:

Ing. Jan Kozlík
Tel.: 538 711 720
gsm: 724 067 108
kozlik@stavoprojekta.cz

 

Středisko přípravy a ekonomie staveb
Vedoucí:
Ing. Radka Krischková
Tel.: 538 711 736
gsm: 602 481 640
krischkova@stavoprojekta.cz

 

Středisko přípravy staveb
Vedoucí:
Ing. Eva Ostrčilová
Tel.: 538 711 742
gsm: 721 651 712
ostrcilova@stavoprojekta.cz

 

Středisko softwaru
Vedoucí:
Ing. Roman Čermák
Tel.: 538 711 730
gsm:602 570 040
cermak@stavoprojekta.cz