Novinka - systém přistavěných lodžií v modulech 4,8 a 6 m

Systém lodžií STAVO-LODEM byl vyvinut odborníky firmy STAVOPROJEKTA již v roce 1991 s postupnou invací konstrukčních řešení do současné doby. Do roku 2016 bylo realizováno přes 16 000 železobetonových prefabrikovaných lodžií bez konstrukčních poruch a ke spokojenosti uživatelů bytů.

Lodžie je možné montovat k panelovým i zděným objektům.

Systém přistavěných lodžií v modulech 4,8 a 6 metrů

STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. dodává lodžie jako komplexní systém, od vypracování projektové dokumentace, zajištění potřebných statických průzkumů, zajištění stavebního povolení, až po montáž a kompletaci speciálně vyškolenými zaměstnanci firmy. Na podkladě statického a stavebně technického posouzení objektu je zpracováno konstrukční řešení, které garantuje pro investora statickou bezpečnost a vysokou životnost systému STAVO-LODEM.

Konstrukční řešení systému

Konstrukce lodžií je předsazená před opravovaný objekt a je kotvena do nosné konstrukce objektu originálním konstrukčním řešením, umožňujícím pohyb lodžií, vznikající v důsledku tepelných objemových změn obvodového pláště. Povrch prefabrikátů je z pohledového betonu, je chráněn nátěrem s vysokou životností nebo opatřen silikonovou omítkou vyztuženou sklolaminátovou tkaninou. Barevné řešení dilců může být přizpůsobeno požadavkům zákazníka. Součást dodávky systému je možné dle volby investora doplnit i o montáž doplňků, např. hliníkových sušáků, vertikálních žaluzií, vnitřních roletek a držáků na květinové truhlíky.

Zábradlí

Nabízíme možnost výběru optimálního řešení nového vzhledu objektu.

  • Systém hliníkového zábradlí STAVO-LODEM SOLID z uzavřených hliníkových profilů s bezpečnostním sklem a těsněním nabízí možnost celozasklené varianty nebo nezasklené. Systém vyžaduje minimální údržbu, garantujeme vysokou životnost a velmi příznivý vzhled.
  • Ocelové ochranné zábradlí, opatřené kvalitní povrchovou úpravou (pozink, případně nátěr), nabízí levnější variantu řešení zábradlí.