Která okna STAVO-PLAST se nejvíce vyplatí z hlediska návratnosti Vaší investice

Našim klientům nabízíme tři základní řady plastových oken a to KLASIKA (z profilu Deceuninck Inoutic Arcade), KOMFORTA+ (z profilu Deceuninck Inoutic Prestige) a ENERGYA++ (z profilu Deceuninck Inoutic Eforte). Během posledního roku a půl jsme zaznamenali výzamný nárůst poptávky po oknech řady ENERGY A++. Není se čemu divit, tato okna s trojsklem totiž poskytují vynikající tepelně technické vlastnosti za skvělou cenu.

Tak jak se kolem nás neustále vše zdokonaluje a vyvíjí, stejné trendy zaznamenáváme i v nabídce plastových oken. Dříve bylo standardem plastové okno dodávané s dvojsklem s Uw=1,2 Wm-2K-1. To je dnes už minulostí! Dnes si již lidé dobře uvědomují, že okno je z více jak 70% tvořeno sklem, které propouští teplo, a tak kromě kvalitního profilu požadují trojsklo. Tento trend je patrný jak u rodinných domků, novostaveb tak u panelových i cihlovýchbytovýchdomů. Díky této zvýšené poptávce trojskel dochází k všeobecnému snižování nákladů na jejich výrobu. Například u našich oken ENERGY A++ (Uw=0,7 Wm-2K-1), která jsou běžně dodávána s trojsklem (Ug=0,5 Wm-2K-1), je cena pouze o 20% vyšší než u ostatních plastových oken s dvojskly, zatímco hodnota koeficientu tepelné prostupnosti je lepší o celých 42%! Při součásném nárůstu cen za energie na vytápění se Vám vrátí Vaše investice do těchto oken již za 1 až 3 roky. O tom, že koupí oken ENERGY A++uspoříte Vaše peníze za vytápění, svědčí i fakt, že tato okna splňují přísná kritéria pro použití v pasivních či nízkoenergetických domech.

  

Nemusíte se ani obávat všeobecně rozšířené domněnky, že profil okna bude masivní. Jeho vestavná hloubka 84 mm spolu s pohledovou výškou pouze 120 mm Vás příjemně překvapí. Celkový vzhled tohoto profilu je velmi moderní a elegantní. K dalším přednostem oken ENERGY A++ se řadí i velký výběr barev a to více než 20 barevných variant, které lze uplatnit jako oboustranné nebo jednostranné dekory. Vybrat si lze z nejrůznějších dekorů se vzorem dřeva nebo fólie s perleťovou strukturou či speciální povrchovou úpravu Titanium Plus s atraktivním kovovým vzhledem. Široká paleta barev umožňuje dokonalé sladění oken s fasádou Vašeho domu.

Nesnažte se jednorázově ušetřit koupí levných plastových oken, ale dlouhodobě investicí do kvalitních plastových oken ENERGY A++ s trojsklem!